Jubileusz w pracy – jak nagrodzić pracownika z wieloletnim stażem?

przykłady realizacji medali na zamówienie MCC Medale

Przyznawanie nagród pracownikom z wieloletnim stażem to jeden z ważniejszych elementów kultury organizacyjnej każdej firmy. Drobne upominki pozwalają tym, którzy najdłużej wykonują swoje obowiązki zawodowe, poczuć się docenionym przez pracodawcę. Niemniej jednak najistotniejszą kwestią jest dobór odpowiedniej nagrody. Medale wykonywane na zamówienie są nie tylko eleganckie, ale również stanowią piękną pamiątkę na całe życie. Dlaczego warto wybrać właśnie takie krążki?

Czym powinna cechować się nagroda dla wieloletniego pracownika?

Każdy pracodawca doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak dobrze jest mieć w swojej firmie wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników. Stanowią oni niejako filar całego przedsiębiorstwa – doskonale rozumieją zasady, jakie w nim panują, a dodatkowo są w stanie pomóc swoim młodszym stażem kolegom. Badania pokazują, że firmy, które dbają o swoich pracowników, nie mają problemu z dużą ich rotacją. To natomiast wpływa na osiągane w dłuższej perspektywie czasowej wyniki. Wniosek jest prosty – doświadczonego pracownika trzeba odpowiednio docenić, tak aby chciał on pozostać w firmie. Warto więc wybrać wysokiej jakości nagrodę, którą można wręczyć na przykład przy okazji jubileuszu. Pracodawcy bardzo często wybierają upominki pieniężne w postaci dodatkowej premii. Choć są one bardzo praktyczne, nie pozostają na długo w pamięci pracowników. Doskonałym rozwiązaniem są natomiast medale na zamówienie, które stanowią piękną pamiątkę na całe życie.

Medale na zamówienie
Medale na zamówienie – MCC Medale

Dlaczego warto wybrać medale wykonywane na zamówienie?

Poszukując wysokiej jakości, trwałego upominku warto wybrać medale na zamówienie. Są one odporne na działanie czynnika czasu, dzięki czemu doskonale prezentują się nawet pomimo upływu lat. Krążki można zaprojektować we własnym zakresie, zgodnie ze swoimi oczekiwaniami i potrzebami. Gotowy projekt należy dostarczyć wykonawcy, a w razie wątpliwości istnieje możliwość skonsultowania go z doświadczonym grafikiem. Medale przygotowywanie są z zachowaniem ponad 400-letniej tradycji polskiej sztuki odlewniczej. Pracownicy dbają o każdy detal, dzięki czemu krążki są niezwykle wyraziste. Najczęściej znajduje się na nich element personalizacji, co dodatkowo wpływa na ich wysoką jakość – medale są bowiem nie do podrobienia, w przeciwieństwie do tych, które pochodzą z produkcji masowej. Dostępne są różne kolory medali, które mogą być wykonane w technologii 2D lub 3D. Krążki wręczane są w pięknych, ozdobnych i bardzo eleganckich pudełkach, które dodatkowo podnoszą prestiż nagrody.

Zobacz też:  Czy pracodawca może dzwonić do pracownika na zwolnieniu lekarskim

Nagrody z wyższej półki dla wieloletnich pracowników

Nagroda dla pracownika z wieloletnim stażem musi być wyjątkowa – nie ma tutaj miejsca na półśrodki, gdyż taka osoba musi poczuć się w pełni doceniona przez swojego pracodawcę. Medale kojarzą się przede wszystkim z zawodami sportowymi – wręczane są wyłącznie zwycięzcom, a więc osobom, które wyróżniły się na tle innych swoimi umiejętnościami. Coraz częściej sięgają po nie również pracodawcy, którzy chcą uhonorować swoich pracowników. Tego typu nagrodę można wręczyć z okazji jubileuszu, lecz również podczas większej uroczystości firmowej. Każda firma przyjmuje własne zasady, zgodnie z którymi wyróżnia wieloletnich pracowników. Niemniej jednak najczęściej nagrody przysługują osobom, które pracują w danym miejscu około 10-15 lat. W niektórych przedsiębiorstwach nagrody wręczane są nawet co 5 lat.

Medale okolicznościowe wyrazem prestiżu

Wręczanie wieloletnim pracownikom medali odlewanych przynosi również niemałe korzyści pracodawcom. Pozwala przede wszystkim podnieść prestiż w oczach pozostałych zatrudnionych, a także osób z zewnątrz firmowych struktur. Jednocześnie doceniony pracownik czuje się o wiele silniej związany z zakładem pracy. W obliczu dużej rotacji w przedsiębiorstwach i rynku pracownika jest to bardzo istotny aspekt, z którego każdy pracodawca powinien zdawać sobie sprawę. Medale wykonane na zamówienie spełniają oczekiwania zarówno pracowników, jak i ich przełożonych, będąc prestiżowymi, niezwykle eleganckimi nagrodami dla najlepszych.

Więcej informacji na temat medali okolicznościowych można przeczytać na stronie MCC MedaleZobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też